HAKKIMIZDA

2002 yilindan bu yana, daha iyi bir yarin için yenilikçi, temiz ve verimli enerji çözümleri sunmaktayiz. 
 
Ana faaliyet alanimiz,  DC Enerji Sistemleri tasarim ve üretimi, projelendirme, kurulum ve satis sonrasi destek hizmetleridir.
 
Isletmelerin sürekli degisen enerji ihtiyaçlarini karsilamak için özel olarak uyarlanmis çözümlerimiz, basta Türk Telekom olmak üzere, Avea, Vodafone, Ericsson gibi Türkiye’nin en önde gelen iletisim firmalarinda hizmet vermektedir. 
 
Daima müsterilerinin beklentilerini asmayi hedefleyen CRC,  çözümlerini müsterilerinin ihtiyaçlarina paralel olarak gelistirdigi katma degerli servislerle birlikte sunmaktadir. Tüm Türkiye’yi kapsayan teknik servis agiyla, 20.000’e yakin müsterisine enerji alaninda ürün, çözüm ve teknik servis hizmetlerini,  “7 gün 24 saat” kesintisiz sunmaktadir. 
 
Iletisim çözümleri alaninda sahip oldugu uzman kadrosu ve bilgi birikimi ile 2003 yilindan bu yana, Türk Silahli Kuvvetleri’nde 1000 üzerinde telefon santraline servis hizmeti saglayan tek firmadir. 
 
Müsterilerinin ihtiyaçlarini, uygun maliyetlerle, etkin bir sekilde karsilamayi hedefleyen CRC, Is Gelistirme, Pazarlama, Mühendislik Hizmetleri ve Uygulama Süreçlerinde Servis Kalitesine öncelik vermektedir. 
 
Müsterilerimiz, bizim için sorumluluk ve uzun vadeli bir ortaklik demektir.
Copyright © 2012 Tüm Hakkı Saklıdır
CRC Elektronik
Merkez Mah. Piri Reis Cad. No: 50 Kat:3 Çekmeköy - İstanbul TÜRKİYE
Tel : +90 216 640 44 00   -   Faks : +90 216 641 76 46
CRC Elektronik Web Sitesi Tasarımı